Menu

Caribbean Adventure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Caribbean Adventure

Výherní Automat Caribbean Adventure Online ZdarmaVýherní automat Caribbean Adventure byl inspirován exotickým světem pirátů a vším, co se s nimi pojí. Pozadím tohoto výherního automatu je nádherné vyobrazení pirátského úkrytu, kterým je ostrov plný nádherných palem. Válce tohoto automatu seznámí hráče s piráty a pirátskými loděmi, truhlicemi s poklady, které jsou plné zlata a drahých kamenů a nebudou chybět ani nějaká zvířata.

Výherní Automat Caribbean Adventure Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 10 výherními liniemi. Speciální funkce tohoto automatu zahrnují scatter symboly a wild symboly. Spiny zdarma můžete aktivovat i několikrát po sobě a hazardní hra vám umožní vaše výhry i zčtyřnásobit. Atmosféra tohoto výherního automatu je skvěle doplněna zvukovými efekty, které doprovází každou vaši výhru. Už na první pohled vám bude automat připadat velmi sofistikovaně a rozhodně osloví spoustu hráčů.

Hráči, kteří jsou fanoušky pirátských výherních automatů, si tento výherní automat rozhodně oblíbí. Jednotlivé grafické prvky jsou naprosto dokonalé. Patří mezi ně například pirátská loď, papoušek, opice a samozřejmě i piráti. Truhlice s poklady je wild symbolem tohoto automatu, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly a tvoří tak více výherních kombinací.

Jak hrát

Před zahájením hry si musíte nejdříve nastavit hodnotu vsazených mincí a sázku, která se může pohybovat od 5 do 40 mincí. Počet výherních linií je nastaven fixně, proto ho měnit nemůžete. Nastavení je tak o to jednoduší, a jakmile budete mít vše hotové, můžete začít jednoduše točit válci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti