Menu

Eastern Dragon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Eastern Dragon

Výherní Automat Eastern Dragon Zdarma OnlineEastern Dragon je pětiválcový automat s 20 výherními liniemi od společnosti NextGen Gaming. Jedná se o výherní automat s čínskou tématikou, vyzdobený všemi symboly, které s Čínou spojujeme. Naleznete zde draka, mince, lampióny a spoustu dalších symbolů. Barvy a grafika tohoto automatu jsou naprosto úžasné a vyvolají ve vás dojem, že jste se ocitli ve staré Číně. Nejedná se však o skvěle provedený automat jen po designové stránce. Tento automat je opravdu zábavný a štědrý a vyplatí vám spoustu peněz pokaždé, kdy na něm budete hrát.

Výherní Automat Eastern Dragon Zdarma Online

 

Wild symbolem je symbol draka, který nahrazuje všechny ostatní symboly mimo scatter symbolu. Tento symbol vám pomůže vyhrát nejen nahrazením chybějících symbolů, ale i zdvojnásobením vaší výhry. Scatter symbolem jsou čínské mince, které vám přinesou výhru již za dva a více těchto symbolů zobrazených na válcích. Chcete-li vyhrát volná zatočení, musíte si vytočit wild symbol na prvním a pátém válci. Když se vám to podaří, získáte 15 volných her a navíc ztrojnásobení všech vašich výher získaných v této bonusové hře výherního automatu online. Dobrou zprávou je, že volná zatočení mohou být během bonusové hry opět aktivována, takže máte mnohem více šancí vyhrát a ztrojnásobit ještě více výher. Všichni hráči, kteří rádi riskují, mají možnost zahrát si hazardní hru a zdvojnásobit nebo zčtyřnásobit své výhry. Ale buďte opatrní, když neuhodnete správnou barvu nebo karetní barvu, svoji výhru ztratíte.

Konfucius řekl: „Najdi draka a do cesty ti vstoupí velké bohatství!“ Po nastavení vaší sázky budete moci začít hrát. Toho docílíte zvolením počtu výherních linií, se kterými chcete hrát a částky vsazené na každou výherní linii. Linií můžete zvolit od 1 do 20 a vsazená částka se může pohybovat od 0,01 do 2,00. A když to rádi roztáčíte ve velkém, stačí vám kliknout na tlačítko max.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti