Menu

Enchanted Mermaid

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Enchanted Mermaid

Hrací Automat Enchanted Mermaid Online ZdarmaEnchanted Mermaid je skvělým podvodním hracím automatem, který nám přináší NextGen. Hrací automat online zdarma je zasazen do překrásného podvodního světa, ve kterém najdete vše mořské jako mořské koníky, perly, ryby a samozřejmě nezapomenutelnou mořskou pannu. Grafická stránka je provedená dokonale, takže vám bude připadat, že se nacházíte hluboko pod mořskou hladinou. Hledejte v tomto pětiválcovém hracím automatu s 25 hracími liniemi mořskou pannu a s ní najděte i ztracený zlatý poklad.

Hrací Automat Enchanted Mermaid Online Zdarma

 

Wild symbolem může být pouze kouzelná mořská panna, která se rozšíří na celý válec a nahradí všechny symboly mimo scatter symbol. Mořská panna se objevuje pouze na druhém a čtvrtém válci, ale jakmile se zobrazí na celém válci. Přinese vám mnoho šancí na výhru.
Scatter symbolem je perla, která spouští několik skvělých bonusových volných her. Pokud si vytočíte tři a více scatter symbolů, získáte 10, 15 nebo 20 volných zatočení. To ale není zdaleka všechno. S volnými koly získáváte také násobitele. Pro 10 volných kol získáte násobitele deseti. Pro 15 volných kol násobitele sedmi a pro 20 volných kol násobitele čtyřmi a to představuje opravdu hodně peněz. S každou vaší výhrou si můžete zahrát hazardní hru a můžete tak své peníze zdvojnásobit nebo dokonce zčtyřnásobit.

Abyste se mohli ponořit do podvodního světa a hledat kouzelné mořské panny, musíte si nastavit vaše sázky. Jen si vyberte, s jakým počtem hracích linií chcete hrát od 1 do 25 a nastavte si výši vaší sázky od 0,01 do 2,00. Pokud si nepřejete změnit vámi nastavené sázky, tak vám stačí kliknout na tlačítko autoplay a nechte, ať se válce točí samy. Pro hráče, kteří to rádi roztočí ve velkém je tu tlačítko max, které nastaví vaše sázky na nejvyšší možnou částku pomocí jednoho kliknutí. Pod mořskou hladinou se skrývá opravdu velké množství zlata. Hledejte mořskou pannu a perlu. Pomohou vám ztracené zlato najít. Hodně štěstí při vašem lovu!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti