Menu

The Bermuda Mysteries

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Bermuda Mysteries

Hrací Automat The Bermuda Mysteries Online Zdarma

Téměř všichni už slyšeli o Bermudském trojúhelníku, ale skoro nikdo ještě neslyšel o Bermudských záhadách, pětiválcovém hracím automatu s 25 hracími liniemi od tvůrčího týmu z NextGen Gaming. Tato hra vám nabízí zajímavé téma a čtyři bonusové funkce: hazardní hru, wild symbol, volná zatočení a bonus výběru ceny. To je naprosto dostatečné množství, aby vás hra zabavila po dlouhou dobu. Jen dávejte pozor, ať vaše výhry někde v tomto nepopulárním Bermudském trojúhelníku neztratíte!

Hrací Automat The Bermuda Mysteries Online Zdarma

 

Musíme uznat, že Bermudský trojúhelník představuje velmi neobvyklé téma pro hrací automat, ale na druhou stranu je toto téma jedinečné. Tato hra opravdu pojednává o záhadném trojúhelníku v Karibském moři, o kterém místní povídky tvrdí, že vcucnul řadu letadel a lodí, které se už nikdy více neobjevily. Jediným automatem s podobnou tématikou je Bermuda triangle od společnosti Playtech.Realitou je, že tyto povídky jsou přehnané místní povídačky, ale nenechme, aby se do cesty tomuto skvělému hracímu automatu postavila pravda. Tento hrací automat obsahuje různé navigační symboly a stejně tak i lodě a letadla. A hrůzostrašná hudba znějící na pozadí? Ta se k tomuto téma opravdu skvěle hodí.
Ve hře jsou čtyři bonusové funkce. První z nich je wild symbol, který má podobu pilota. Dalším z nich je scatter symbol. Ten vám spustí 12 volných zatočení a je reprezentovaný dobře vypadajícím odznakem. Následující speciální symbol je mapa, která při získání alespoň tří kdekoli na válcích otevírá bonus výběru ceny. A pro ty, kteří chtějí do hry vsadit trošku více, je tu i hazardní hra.

Hraní této hry je velmi jednoduché. Začněte nastavením hodnoty vsazených mincí a počtem aktivních hracích linií. Jakmile jste hotovi, klikněte na tlačítko spin a roztočte válce. Snad jediné další rozhodnutí, které musíte v průběhu této hry učinit, je zda si zahrát nebo nezahrát hazardní hru, kterou můžete spustit tlačítkem aktivním po každém hracím kole.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti