Menu

5 Knights

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

5 Knights

Hrací Automat 5 Knights Online Zdarma

Pohyblivý wild symbol, volná zatočení, násobitelé a hazardní bonus … paráda! To na vás opravdu čeká v báječném světě pěti rytířů od společnosti NextGen.

Hrací Automat 5 Knights Online Zdarma

 

Jedinečnou funkcí tohoto hracího automatu je pohyblivý wild symbol. Jednoduše si vyberte válec, který bude sloužit jako stacked wild a umístěte pohyblivý wild symbol nad něj. Když jej umístíte nad levý válec, změní se na násobitele dvěma, na následujícím válci na násobitele třemi, na prostředním válci se změní na násobitele čtyřmi, na předposledním válci na násobitele pěti a na posledním na násobitele šesti. Sázky jsou pro všechny válce stejné a funkci nelze vypnout. Tuto funkci doplňuje bonus volných zatočení. Tři a více scatter symbolů hradu spustí 15 volných zatočení s dvojitými výhrami. A v nabídce máte také hazardní funkci.

Jste připraveni vydat se do boje po boku pěti rytířů? To přesně můžete udělat za pomocí těchto příkazů:
Info – Umíráte touhou zjistit o hře 5 Knights ještě více? Tak to nás opravdu urazilo, že vám není naše recenze dostatečná! To byl jen vtip. Jen se klidně podívejte na další informace pomocí tohoto tlačítka.
Autoplay – Chcete, aby tato hra za vás převzala práci? Klikněte sem a spusťte automatickou hru a už nemusíte udělat nic víc.
Lines +/- a max – Zvolte počet vašich hracích linií pomocí tohoto tlačítka. Může jich být až 25.
Bet +/- a max – Tyto tlačítka se používají k nastavení hodnoty mince.
Gamble – Toto tlačítko můžete zmáčknout po obdržení výhry a spustit tak bonusovou hazardní hru.
Spin – Jak jistě tušíte, toto tlačítko musíte zmáčknout pro spuštění hry.
Také nezapomeňte před spuštěním hry umístit nad vámi vybraný válec pohyblivý wild symbol!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti