Menu

Andre The Giant

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Andre The Giant

Automat Andre The Giant Online Zdarma

Legendární André the Giant se navrací díky společnosti NextGen ve hracím automatu zdarma s 5 válci a 25 hracími liniemi. Tento hrací automat vám poskytne vše, co máte na wrestlingu rádi. Je zasazen do wrestlingového ringu, kde se setkáte s rozhodčím, vstupenkami, sedadly, maskami a samozřejmě s tím hlavním, s Andrém the Giant. Zvukové efekty a grafika je vypracovaná opravdu skvěle, takže si tento hrací automat určitě na dlouhou dobu oblíbíte.

Automat Andre The Giant Online Zdarma

 

Wild symbol hry je Andre the Giant, a protože André je obrovský, tak je obrovský i wild symbol, který se při zobrazení na válcích 2 a 4 roztáhne po celém válci. S wild symbolem zabírajícím celý válec budete mít více šancí na získání výher, protože wild symbol vám nahradí všechny ostatní symboly mimo scatter symbol.
Scatter symbol je ten, který má nápis Andre the Giant a když se vám zobrazí 3 tyto symboly zároveň, spustíte tím boxerský bonus. Vyhrajete 10 volných zatočení a během nich můžete sbírat speciální útočné údery, které se vám objevují na 5. válci. Když vstoupíte do ringu, pomohou vám útočné údery vyhrát peněžní odměnu. Pokud v ringu André vyhraje, vaše výhra se zdvojnásobí. Posbíráte-li 3 a více útočných úderů, budete mít možnost vybrat jeden z oblíbených zakončovacích úderů Andrého a budete mít šanci na získání dvacetinásobku vaší výhry. Volná zatočení nemůžete během bonusové hry znovu obnovit, ale když si vytočíte pět zápasníků na všech válcích, vyhrajete 5000 mincí a to je opravdu obrovská výhra!

Abyste si mohli zahrát s Andrém, budete si nejdříve muset nastavit vaši sázku. Můžete si zvolit, s kolika hracími liniemi chcete hrát, od 1 do 25. My doporučujeme hrát s 25 hracími liniemi. Nastavte si výši vaší sázky od 0,01 do 2,00 a můžete se dát do hry o pořádný balík v hotovosti. S každou výhrou získáváte možnost zahrát si hazardní bonusovou hru a zdvojnásobit ji. Stačí použít tlačítko hazardní hry. K dispozici také máte tlačítko max určené pro hráče, kteří to chtějí roztočit ve velkém a slavné tlačítko autoplay, určené pro hráče, kteří raději nechají hru plynout a jen ji z povzdálí sledují. André má přízvisko Obrovský, a tak všechny vaše výhry mohou být také jen obrovské. Takže vám přejeme hodně štěstí a už roztočte válce automatu online a začněte s Andrém vyhrávat!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti