Menu

Munchers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Munchers

Hrací Automat Munchers Zdarma Online

Hrací automat Munchers od NextGen je dalším automatem s neobvyklým tématem. Tento pojednává o jakémsi druhu zmutovaných masožravých rostlin umístěných ve strašidelném skleníku. Ano, je to docela ujeté, ale právě proto se vám třeba bude líbit. A proč tento automat nevyzkoušet? S velkou pravděpodobností se bude líbit těm, kteří upřednostňují přímé hry, jelikož tato nabízí klasickou trojici bonusů: hazardní hru, volná zatočení spouštěná scatter symboly a standardní wild symbol.

Hrací Automat Munchers Zdarma Online

 

Munchers představují poměrně jednoduchou automat hru zdarma, která je vhodná hlavně pro ty, kteří hledají něco nekomplikovaného. Těm, kteří od hracího automatu očekávají trošku více života a půvabu, se tento pravděpodobně líbit nebude. Prezentace, grafická stránka a efekty jsou velmi dobré, ale zřejmě je nebudete považovat za výrazně lepší než u jiných automatů.
To jde ruku v ruce s velmi plochou nabídkou bonusových funkcí. První z nich je standardní wild symbol, který je zastoupen samotnou šílenou masožravkou. Scatter symbol má zase podobu zahradní konve. Vytočte si alespoň tři a získáte 10 volných kol, během nichž můžete využít i expandujícího wild symbolu.

Myslíte si, že máte na to vypořádat se s šílenými masožravými rostlinami? Tak si vyhrňte rukávy a seznamte se s následujícími symboly:
Info – Podle nás tato recenze důkladně pojímá všechny základní informace, pokud ale stále chcete zjistit něco více, klikněte sem a prolistujte si nabídnuté stránky.
Autoplay – Cítíte-li se zralí na odpočinek a chcete tedy přenechat práci vašemu počítači, pak klikněte na toto tlačítko a aktivujte funkci automatické hry.
Lines +/- a max – Tato tlačítka použijte pro nastavení aktivních hracích linií. Může jich být až 25.
Bet +/- a max – Nastavte vaši požadovanou hodnotu mincí pomocí těchto tlačítek.
Gamble – Toto tlačítko se objevuje pouze po hracím kole a můžete jím spustit hazardní hru.
Spin – Tímto tlačítkem roztočíte válce a dáte se do hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti