Menu

California Gold NextGen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

California Gold NextGen

Automat California Gold Online Zdarma

California Gold a společnost NextGen přináší zpět časy zlaté horečky v podobě pětiválcového hracího automatu s 20 hracími liniemi. Jak jste jistě uhádli, tématem je světoznámá Kalifornská zlatá horečka, která do Kalifornie přivedla lidi z celého světa. Grafické provedení automatu a animace jsou dotažené do detailů. Naleznete zde starého a srandovního zlatokopa, dynamit, mapy, barely a vše potřebné pro hledání zlata!

Automat California Gold Online Zdarma

 

Wild symbolem je zlatokop, který se objevuje na válcích 2, 3, a 4 a nahrazuje všechny ostatní symboly vyjma scatter symbolu. Když se wild symbol objeví na všech zmíněných válcích, dostanete šanci získat obří výhry s bonusem šílených zlatokopů. Stačí si vybrat váš důl a posbírat vaše hroudy zlata. Tento bonus můžete spustit i během volných zatočení.
Scatter symbolem je hrouda zlata, která se objevuje na válcích 2, 3, 4, a 5. Tři získané scatter symboly vám spustí 10 bonusových volných zatočení a ztrojnásobí vaše výhry. A nejednalo by se o zlatý důl, kdybyste volná zatočení nemohli během této bonusové hry opakovaně spustit. Máte tak šanci na opětovné spuštění volných zatočení, a tak i šanci vyhrát mnohem více zlata.

Pro zahájení vaší honby za zlatem, si musíte nejdříve jednoduše nastavit vaši sázku. Stačí si nastavit počet hracích linií, se kterými chcete hrát a výši sázky na linii. Částky se pohybují od 0,01 do 2,00. Po každé výhře máte šanci na zdvojnásobení nebo zčtyřnásobení vaší výhry pomocí hazardní hry. Pokud průběh hry jen rádi pozorujete z povzdálí, máte k dispozici automatickou hru a pro hráče s velkým rozpočtem je zde také tlačítko pro maximální sázky. Takže začněte dolovat vaše hroudy zlata a roztočte to ve velkém v hracím automatu zdarma California Gold!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti