Menu

King Tiger

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

King Tiger

Výherní Automat King Tiger Online Zdarma

King Tiger od společnosti NextGen je naprosto standardní, přímočarý výherní automat zdarma s velmi typickým tématem. V podstatě můžeme říci, že se jedná o jednu z těch nejvíce průměrných her, se kterými se můžete vůbec setkat. Doopravdy, v každém svém prvku – od tématu až po prezentaci –je tato hra naprosto obyčejná. Pokud právě to přitahuje vaši pozornost, tak si bezesporu tuto automatovou hru zdarma oblíbíte.

Výherní Automat King Tiger Online Zdarma

 

Začněme s tím nejočividnějším příkladem průměrnosti této hry, její prezentací. Je jasné, že v některých jiných výherních automatech byly grafická stránka, hudba a efekty zpracovány rozhodně hůře, v jiných ale zase o mnoho lépe. Co se týče tématu hry, mohlo být zvoleno nějaké běžnější než lesní království zvířat? Podle nás opravdu ne (snad jen mimo Starověký Egypt).
V momentě, když už si myslíte, že tato hra nemůže být průměrná už v ničem jiném, přijde na řadu její průběh. Existuje snad klasičtější trojice speciálních funkcí jak hazardní hra, bonusová volná hra spouštěná scatter symboly a stacked wild symbol? Možná jedině stacked wild symbol je něčím trošku výjimečným, ale zbytek je doopravdy klasický průměr. Můžeme ještě dodat, že wild symbolem je tygr a scatter symbol je lotosový květ.

Jste připraveni vydat se do džungle a svést bitvu s tygřím králem o ohromný jackpot? První věcí, kterou pro to budete potřebovat je rozhodnout, kolik výherních linií chcete aktivovat. Můžete si vybrat od 1 do 20. Jakmile máte vybráno, nastavte pomocí dostupných tlačítek hodnotu vsazených mincí. Poté už jen klikněte na tlačítko spin a spusťte celou akci. Hazardní tlačítko je aktivováno po každém výherním kole a k dispozici zde máte také funkce automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti