Menu

Lord of Darkness

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lord of Darkness

Lord of Darkness Automat Online ZdarmaVýherní automat Lord of Darkness je inspirován Halloweenskou nocí, ale zahrát si ho můžete kdykoli během roku. Zvláště pokud máte rádi výherní automaty s hororovým tématem a spoustou duchů. Tak neváhejte a vyzkoušejte tento 3D výherní automat a přesvědčte se o jeho skvělých kvalitách.

Lord of Darkness Automat Online Zdarma

 

Výherní automat je moderní a obsahuje spoustu barevných tónů. Rozkládá se celkem na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Po každé straně válců stojí žena nebo muž, kteří vypadají jako opravdu dobří občané. Jen se naneštěstí vyskytli v nesprávnou dobu na nesprávném místě, a když si sundají svoje pokrývky hlavy, tak se změní v příšery. Muž a žena zároveň představují extra wild symboly, které jsou v automatu navíc k obyčejnému wild symbolu. Pokud k vašim výhrám použijete extra wild symboly, tak bude vaše vyhraná částka vynásobena 3x. Minimální možná sázka začíná na 0,25 mincích a maximálně si můžete vsadit 50,00 mincí.

Herní symboly

Mimo wild symbolů obsahuje tento výherní automat i bonusový symbol, který má podobu rakve. Její vzhled je sice odstrašující, ale to vám vůbec nebude vadit, protože vám přinese spiny zdarma. Počet spinů zdarma se rovná počtu vámi získaných rakví.

Tento výherní automat je naprosto bezchybný a určitě dokáže přilákat hráče jiných online her. Automat si zachovává úžasné hororové téma, které si hráči opravdu zamilují. Jakmile se pustíte do hraní, tak se od automatu Lord of Darkness nebudete chtít odtrhnout.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti