Menu

Diamonds Wild iSoft

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Diamonds Wild iSoft

Hrací Automat Diamonds Wild iSoft Online ZdarmaZapomněli jste už, jak vypadají tradiční výherní automaty zdarma? Poté je tento výherní automat určený přesně pro vás. Můžete si v něm naprosto skvěle užít spoustu vysokých výher včetně progresivních jackpotů. Výherní automat Diamond Wild je přímo nadupán výhrami. Stačí, když si nastavíte, kolik chcete do této hry vsadit a můžete začít hrát. V závislosti na hodnotě kreditu se mění i hodnota mincí. Přidat nebo odebrat mince vsazené na každou výherní linii pak můžete pomocí tlačítka Coin. Počet aktivovaných výherních linií pak upravíte tlačítkem Lines.

Hrací Automat Diamonds Wild iSoft Online Zdarma

 

Maximálně můžete aktivovat 20 výherních linií, ale budete mít možnost zahrát si i s 1, 5, 10 nebo 15 výherními liniemi. Abyste v tomto výherním automatu zdarma získali výhry, musíte spojit alespoň tři stejné symboly na sousedních válcích, počínaje válcem nejvíce vlevo. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto automatu je diamantový wild symbol, který vám nabídne přes 2500 mincí.
Jelikož se jedná o wild symbol, může samozřejmě také nahradit všechny ostatní hrací symboly. Druhým nejhodnotnějším symbolem je symbol červené sedmičky, který vám vyplatí až 1000 mincí neboli až 500 dolarů. Červenou sedmičku následují trojité bary s 200 mincemi. A jako dodatečný bonus při zobrazení výherní kombinace tvořené symboly bar na jakékoli výherní linii, také získáte výhru. To zní skvěle, nebo ne?

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti