Menu

Bewitched

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bewitched

Automat Bewitched Online ZdarmaBewitched je výherním automatem zdarma od vývojářské společnosti iSoftbet, který pojednává o kouzelných zaříkadlech a lektvarech. Jedná se o velmi zajímavé téma, které dokázalo přitáhnout už miliony hráčů z celého světa. Společnost iSoftbet je dobře známá svými hracími automaty s různými atraktivními tématy. Výhry se pohybují od 5x až po 2000x, v závislosti na jednotlivých výherních kombinacích. Maximální povolená sázka na jedno zatočení má hodnotu 150 dolarů. Tento výherní automat navíc skrývá progresivní jackpoty a spiny zdarma, které jsou pro hráče velkým lákadlem.

Automat Bewitched Online Zdarma

 

Bewitched je hrací automat zdarma, ve kterém se budete muset rozhodnout mezi červenou a modrou čarodějnicí. Každá z těchto čarodějnic vlastní rozdílné funkce. Než ale začnete hrát, nastavte si počet mincí, které chcete na každou výherní linii vsadit a také upravte jejich hodnotu tak, aby vám celková sázka co nejvíce vyhovovala. Poté pro vás hraní na tomto automatu bude naprostou hračkou. Nezapomeňte ani na počet aktivovaných výherních linií. Hrát můžete stisknutím tlačítka spin nebo auto spin, které vám hraní ještě více usnadní. Můžete si tak vybrat, zda roztáčet válce manuálně, nebo zvolit funkci automatické hry. Bonusový symbol tohoto automatu vám přinese bonusové body, scatter symbolem můžete vyhrát až 200x vaši sázku a wild symbol také nabízí své vlastní výhry. Ve výherním automatu Bewitched na vás tak výhry čekají opravdu na každém kroku. K dispozici máte tolik bonusů, spinů zdarma a násobitelů, že na konci vaší hry budete mít na kontě pořádnou sumu vyhraných peněz.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti