Menu

Wisps

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wisps

Automat Wisps Online ZdarmaWisps je pětiválcový online výherní automat zdarma, který vám nabídne hned 243 výherních linií. Tento výherní automat je celý jen o energii a vesmíru. Jeho válce jsou umístěny na vesmírné pozadí a celé téma je opravdu vzrušující. Symboly tohoto výherního automatu jsou ale jednodušší na hraní než na popsání. Naleznete zde fialové kulaté ohnivé koule, oranžové světelné hvězdy, vícebarevné ohnivé koule a fialkové světelné koule ve formě orbitu. Tyto symboly pak doplňují klasické symboly hracích karet od 9 po eso, které jsou k vidění v různých barevných kombinacích. Wild symbol představuje červeno oranžový světelný útvar, který můžete použít jako náhradu za všechny ostatní herní symboly, mimo scatter symbol a transformující symbol. Na válcích tak můžete vytvořit mnohem více výherních kombinací.

Automat Wisps Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma jsou k dispozici tři různé herní režimy. První z nich je režim zleva doprava, ve kterém jsou výhry vypláceny ve směru zleva doprava. Druhý režim je režim oběma směry, ve kterém jsou výhry také vypláceny zleva doprava, ale navíc jsou vypláceny i zprava doleva. Poslední režim je transformující se režim zleva doprava. V tomto režimu je aktivní transformující symbol, který se může objevit na jakémkoli herním symbolu na válcích. Jakmile se tento symbol objeví, změní všech šest běžných symbolů hracích karet od 9 do esa na jeden stejný symbol. Pokud se vám ve hře navíc podaří získat tři a více scatter symbolů, aktivujete spiny zdarma. Za 4 scattery získáte 15 spinů zdarma s násobitelem 10x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti