Menu

24

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

24

Výherní Automat 24 Online ZdarmaJack Bauer se objevil na obrazovkách už v roce 2001, kdy se jeho thriller poprvé vysílal v televizi. Každý, kdo tento 24 hodinový seriál viděl, ihned pozná i tento hrací automat. Zločince v tomto výherním automatu zdarma dokážete porazit pomocí moderních technologií a samozřejmě i pomocí Jacka Bauera. K dispozici budete mít 10 výherních linií. Abyste si automat nastavili podle vlastních možností, musíte si zvolit hodnotu vsazených mincí a poté tuto hodnotu vynásobit deseti. Minimální sázka činí 1 minci nebo 2 dolary. V tomto výherním automatu zdarma získáte výhry spojením nejméně tří stejných symbolů na jedné výherní linii. Ty nejvyšší výhry ale získáte za tvoření výherních kombinací z 5 stejných symbolů. Tím nejhodnotnějším symbolem je samotný Jack Bauer, který vám vyplatí až 250 mincí za 5 symbolů. Odznak CTU vám přinese 120 mincí a symbol zbraně 70 mincí. Tematické symboly jsou pak doplněny symboly hracích karet od kluka po eso.

Výherní Automat 24 Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma obsahuje režim automatické hry, který můžete použít pro nepřetržité točení válci. Válce pak můžete zastavit stisknutím tlačítka Stop. Pokud hledáte scatter symboly, tak vězte, že v tomto hracím automatu nemohou aktivovat žádnou speciální funkci. Co vám v tomto výherním automatu nabízí, je spousta výher. Pokud budete mít štěstí, tak na scatter symboly narazíte a vyhrajte 500 mincí za 5 scatterů, 200 mincí za 4 scatter symboly a 100 mincí za 3 scatter symboly. Logo automatu je wild symbolem, který nahradí všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbol.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti