Menu

The Best Witch

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Best Witch

Hrací Automat The Best Witch Online ZdarmaThe Best Witch je pětiválcový hrací automat zdarma s 15 výherními liniemi, který vám přináší vývojářská společnost iSoftbet. Tento výherní automat je inspirován čarodějnicemi a čarodějnictvím. Tak neváhejte a roztočte válce tohoto výherního automatu zdarma a sleduje souboj mezi dvěma čarodějnicemi. Zvolte si čarodějnici, které budete fandit a budete s ní trénovat čarodějné kousky. Získáte za to spoustu peněžních cen. Než se ale dáte do souboje, nastavte si nejdříve vaše sázky tak, aby vám co nejvíce vyhovovali. Hodnota mincí se pohybuje od 0,01 do 0,10. Možnost Line Bet využijte pro nastavení počtu vsazených mincí na každou výherní linii. Počet výherních linií nastavíte pomocí tlačítka Lines. Tlačítkem Spin následně roztočíte válce. Chcete-li hrát s tou nejvyšší možnou sázkou, tak stačí pouze jedno jediné kliknutí na tlačítko Max bet a vše bude hned nastaveno.

Hrací Automat The Best Witch Online Zdarma

 

Wild symbol tohoto výherního automatu zdarma může nahradit všechny ostatní symboly tak, aby vytvořili výherní kombinace. Wild symbol nemůže nahradit pouze scatter symbol, ale může tvořit vlastní výherní kombinace. Stačí spojit tři a více wild symbolů na aktivní výherní linii. Dvě čarodějnice v kroužku jsou scatter symbolem a podaří-li se vám zobrazit tyto symboly alespoň dvakrát kdekoli na válcích, tak aktivujete bonusovou funkci souboje čarodějnic. V této bonusové hře bude vaším úkolem fandit vaší čarodějnici. Pokud vaše čarodějnice vyhraje, tak získáte spiny zdarma.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti