Menu

Nacho Libre

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Nacho Libre

Výherní Automat Nacho Libre Online ZdarmaTento výherní automat zdarma vypráví příběh o zápasnících, ale při tom se jedná o online automat s 5 válci a 10 výherními liniemi. Jednotlivými symboly jsou všichni wrestleři ze stejnojmenného filmu. Navíc je zde i několik vedlejších postav, které mají v automatu stejnou váhu jako symboly hracích karet od 10 po eso. Wild symbol je v této automatové hře zastoupen symbolem zápasnického pásu, který slouží jako náhrada za všechny ostatní hrací symboly. Wild symbol ale nemůže při tvorbě výherních kombinací nahradit scatter symbol. Místo toho ale budou všechny výhry získané pomocí wild symbolů vynásobeny násobitelem 2x. Za tři a více scatter symboly zobrazené kdekoliv na válcích aktivujete bonusové spiny zdarma.

Výherní Automat Nacho Libre Online Zdarma

 

Scatter symbol výherního automatu Nacho Libre zdarma má podobu loga tohoto automatu. Po aktivování spinů zdarma si můžete zvolit jednu ze dvou bonusových her. První možností je 15 spinů zdarma s expandujícími wild symboly, které mohou pokrýt celý válec. Druhá bonusová hra obsahuje 10 spinů zdarma s násobitelem 3x. V tomto automatu můžete navíc vyhrát jackpot až v hodnotě 10 000 mincí. K této výhře vám postačí zobrazit na jedné výherní linii všech pět hlavních postav tohoto automatu, kterými jsou Ramses, Sage, Rosales, Esqueleto a Dynasty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti