Menu

Musketeer Slot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Musketeer Slot

Musketeer Slot Automat Online ZdarmaAutomat Musketeer je pětiválcovým výherním automatem zdarma s 20 výherními liniemi, který vytvořila vývojářská společnost iSoftbet. Tento automat je doopravdy inspirován slavným románem od Alexandra Dumase. Je obohacen o velmi povedené animace, které doprovází měkké hudební tóny. Než se však k těmto mušketýrům přidáte, musíte si nastavit své sázky. Čísla v levém dolním rohu vám pomohou nastavit hodnotu vsazených mincí, která se může pohybovat od 0,01 do 1. Poté se můžete přesunout na nastavení počtu aktivních výherních linií. Pomocí tlačítka auto spin roztočíte válce bez zastavení po předem stanovený počet her. Rychlá volba bet Max vám pak umožní jedním kliknutím nastavit maximální sázku.

Musketeer Slot Automat Online Zdarma

 

Wild symbolem tohoto výherního automatu zdarma je hrad, který může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolů. Na druhou stranu ale wild symbol v tomto hracím automatu nemá možnost vytvářet samostatné výherní kombinace. Během hlavní hry se wild symbol může náhodně rozrůst a během spinů zdarma se z wild symbolů stanou lepivé wild symboly. Scatter symbolem je dáma s maskou, která může tvořit scatter výhry, které jsou vždy vynásobeny vaší celkovou sázkou. Zobrazením tří a více scatter symbolů aktivujete spiny zdarma. Vyhrát můžete celkem 10, 15 nebo 20 spinů zdarma s násobiteli výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti