Menu

Gates of Hell

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gates of Hell

Gates of Hell Automat Online ZdarmaVýherní automat Gates of Hell můžete najít na všech platformách společnosti Fugaso. Jeho téma je poněkud spirituální. Hlavní hrdinou tohoto výherního automatu je katolický kněz, který má velkou odvahu a bojuje proti hrozivým démonům, kteří se sem dostali z pekla. Démoni ale nechtějí herní obrazovku opustit a je jich zde opravdu hodně. V některých případech se dokonce mohou strkat mezi sebou a v té chvíli získáte bonusovou výhru.

Gates of Hell Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 5 válců a 20 výherních linií. Na hlavní obrazovce je celkem 15 symbolů a vsadit si můžete i přes 100 mincí na výherní linii. Mince při tom znamenají úroveň vašich sázek. Hodnota jednotlivých mincí se pohybuje od 1 centu až po 10 dolarů.

Herní symboly

Symbolů v tomto výherním automatu je celkem 7 a fungují jako běžné herní symboly. Mimo nich ale můžete využít i re-spiny, scatter symboly nebo wild symboly. Všechny výherní kombinace se v tomto automatu tvoří z minimálně tří stejných symbolů, které jsou umístěny na sousedních válcích ve směru zleva doprava. Na každé aktivní výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší výhra.

Symboly tohoto výherního automatu představují antické kříže, rohaté lebky, zkřížené dýky, písmeno A, K, Q a J. Všechny symboly budou tvořit výherní kombinace podle daných pravidel. Wild symbolem je miska plná krve a scatter symbol má podobu Bible. Je zde i druhý scatter symbol v podobě pentagonu a třetí scatter symbol v podobě klíče. Všechny výhry jsou přehledně zobrazeny v tabulce výplat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti