Menu

World Soccer Slot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

World Soccer Slot

World Soccer Slot Automat Online ZdarmaJste fanouškem fotbalu? Potom určitě máte rádi i výherní automaty s touto tématikou. Tento výherní automat má pro vás nachystáno něco neobvyklého a jedinečného. Nabízí vám perfektní kombinaci sportu a akce v jednom.

World Soccer Slot Automat Online Zdarma

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců se třemi řádky a 30 výherními liniemi. Hráči si počet výherních linií, se kterými chtějí hrát, mohou nastavit sami. Výherní kombinace je nutné tvořit na aktivních výherních liniích. Nastavit je také možné hodnota vsazených mincí, která se může pohybovat od 0,01 do 1,20.

Herní symboly

Všechny symboly tohoto výherního automatu jsou inspirovány Světovým šampionátem pořádaným v Brazílii. Wild symbolem tohoto výherního automatu je brazilská vlajka, která nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo bonusového symbolu a pomáhá tak tvořit mnohem více výherních kombinací.

Bonusovým symbolem tohoto výherního automatu je fotbalový stadión. Zobrazte na válcích tři tyto symboly a budete si moci zahrát bonusové finálové kolo. Během tohoto kola bude kopat penalty Ronaldo až do chvíle, než gólman jednu z nich chytí. Odměnu získáte za každou úspěšnou penaltu. Scatter symbolem tohoto výherního automatu je trofej Světového poháru. Tento symbol vám přinese výhru nezávisle na pozici, na které se nachází, a navíc může aktivovat i spiny zdarma. Výherní automat vám také nabídne bonusový jackpotový symbol, díky kterému můžete dosáhnout na nádherný fotbalový jackpot.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti