Menu

Seasons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Seasons

Hrací Automat Seasons Zdarma OnlineMezi vývojáři výherních automatů panuje opravdová rivalita a snaží se proto neustále vytvářet nová a vzrušující témata svých nejnovějších automatů. Dřív nebo později se tak musel objevit někdo, kdo by se zajímal o téma počasí. Tato karta padla na společnost Yggdrasil, která vydala nový výherní automat zaměřený na čtvero ročních období a jak to tak vypadá, tato společnost je asi fanouškem Vivaldiho klasického veledíla.

Hrací Automat Seasons Zdarma Online

Nezáleží na tom, zda máte rádi více jaro, léto, podzim nebo zimu. Tato hra má pro každého něco. Každá z těchto čtyř her má svoji vlastní sadu válců a své vlastní tematické symboly, jedinečný wild symbol a vyladěné rámování válců.

Seasons má všechny znaky kvalitní a štědré hry a při tom apeluje na to být skvělou hrou s dobrými vizuálními efekty, solidním tématem, chytlavou hudbou a vzrušujícím a různorodým průběhem hry. Co se týče počtu wild symbolů, tak je bonusová funkce velmi dobrá, ale znamená to, že jedinou opravdovou speciální funkcí jsou samotné spiny. Proto se tento automat ve srovnání s ostatními výherními automaty naplněnými speciálními funkcemi může zdát docela prázdný.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti