Menu

Super Lady Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Super Lady Luck

Automat Super Lady Luck Online ZdarmaTento výherní automat zdarma je asi tím nejdrsnějším výherním automatem, který kdy tato vývojářská společnost vytvořila. Jedná se o výherní automat s 5 válci a 243 výherními liniemi, které vypráví o slavném perském hrdinovi, který svoji identitu skrývá pod maskou berušky. Na válcích se představí spousta jeho protivníků, ale i pomocníků. Dokonce se můžete setkat i s klasickými symboly hracích karet do 10 až po eso. Černá kočka je wild symbolem této automatové hry a je tím nejhlavnějším beruščiným nepřítelem. Wild symbol nahradí všechny ostatní symboly, mimo bonusový symbol a scatter symbol, které nemohou být nahrazeny. V automatu se také skrývá funkce re-spinů. Jedná se o náhodnou funkci, která se aktivuje, když paní Štěstěna použije své kouzelné náušnice. Na tuto funkci se opravdu těšte, protože vám v tomto výherním automatu zdarma poskytne opravdu vysoké výhry.

Automat Super Lady Luck Online Zdarma

 

V rámci této automatové hry můžete navíc aktivovat i funkci bonusového kola štěstí. Stačí, když se na válcích objeví bonusový symbol paní Štěstěny a symbol černé kočky. Oba dva tyto symboly musí být naproti sobě nebo vedle sebe. Poté můžete roztočit kolo štěstí a budete tak mít šanci vyhrát peněžní výhry. Vytočíte-li si symbol paní Štěstěny pětkrát po sobě, vyhrajete progresivní jackpot. A nakonec je zde scatter prsten, který vás přivede ke spinům zdarma. Jejich aktivování je opravdu jednoduché, stačí si na válcích vytočit tři a více scatter symbolů.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti