Menu

Mega Boy

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mega Boy

Hrací Automat Mega Boy Online ZdarmaMega Boy je v podstatě pětiválcový video automat s 25 výherními liniemi, který vytvořila vývojářská společnost Isoftbet. Tento výherní automat je speciálně navržen pro ty hráče, kteří milují Nintendo a herní konzole Sega. Tento výherní automat je vytvořen ve stylu retro a je zde dostupná také 8 bitová živá arkádovka. Grafická stránka je bezchybná a obsahuje spoustu pestrých barev. Není zde však nouze ani o zajímavé speciální funkce. Než se ale pustíte do hraní, nastavte si nejdříve výši vašich sázek. Hodnotu mincí si můžete nastavit od 0,01 do 0,20. Když kliknete na tlačítko Auto Spin, tak se válce začnou točit bez žádného přerušení po předem nastavený počet her. Tento výherní automat obsahuje celkem dvě hlavní postavičky. Jednou z nich je holka a druhou je zvláštní rohatý tvor. Každá z těchto postav aktivuje 10 spinů zdarma spolu s wild funkcí. Stačí tyto symboly zobrazit na prostředním válci. Wild symbol pak dokáže nahradit všechny ostatní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Nahradit však nelze samotné speciální symboly.

Hrací Automat Mega Boy Online Zdarma

 

Rohatý tvor v tomto výherním automatu dokáže aktivovat wild funkci prvního stupně. To se stane ale pouze při zobrazení na prostředním válci. Na jakémkoli jiném válci se jedná o normální hrací symbol. Při aktivování wild funkce získáte násobitele vašich výher 2x. K tomu navíc budou wild symboly překopírovány vertikálně a horizontálně na sousední symboly. Poté se všechny stejné symboly jako překopírované wild symboly také změní na wild symboly. Symbol dívky zobrazený na prostředním válci aktivuje wild funkci druhého stupně a v rámci této funkce budou všechny vaše výhry vynásobeny dokonce 3x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti