Menu

Blast Boom Bang

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Blast Boom Bang

Výherní Automat Blast Boom Bang Online ZdarmaVýherní automat Blast Boom Bang byl inspirovaný komiksovou knihou a proto je určen speciálně pro fanoušky komiksů. Automat se rozkládá na 5 válcích a má celkem 50 nastavitelných výherních linií. Existuje spousta možností na získání výher a spousta hráčů bude po ukončení hraní na tomto automatu bohatších.

Výherní Automat Blast Boom Bang Online Zdarma

 

Prostřední tohoto výherního automatu je naprosto v souladu se zvoleným tématem a této pozvánce k zapojení se do světa superhrdinů se rozhodně nedá odolat. Hlavními barvami celého automatu jsou stříbrná, černá a fialová. Válce nesou tyto tři barvy a jsou umístěny na abstraktní pozadí plné tlačítek a vypínačů. Narazit můžete také na odstíny fialové, kde se právě nachází všechny ovládací prvky, aby do tohoto fantastického prostředí perfektně zapadly.

Celý tento výherní automat online vypadá velmi příjemně a to podporuje i jeho soundtrack. Ten se vyznačuje také naprostou jednoduchostí, aby nechal vyniknout slavné téma plné úžasných superhrdinů.

Než se ale pustíte do hraní, musíte si v tomto výherním automatu nastavit své sázky. Tlačítko mince využijte pro nastavení hodnoty vsazených mincí a jejich počtu na každou výherní linii. Také můžete nastavit počet aktivních výherních linií.

Epické hlavní postavy

Symboly tohoto výherního automatu pochází z celého širokého vesmíru. Na válcích na vás čeká celkem 13 symbolů. Mezi základní symboly patří symboly hracích karet, které mají hodnotu od 9 až po eso. Dalšími symboly jsou zlovolní nepřátelé, ohnivá super hrdinka a odvážný superhrdina, rychlá motorka a další.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti