Menu

Ocean´s Call

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ocean´s Call

Výherní Automat Ocean´s Call Online ZdarmaTento výherní automat zdarma je jednoduše řečeno úžasný. Existuje již celá řada výherních automatů s oceánským tématem, ale pouze pár z nich je tak elegantních, jako je právě tento. Skvělý výherní automat Ocean‘s Call zdarma je inspirovaný řeckou mytologií. Většina použitých symbolů a dokonce i požité pozadí má za předlohu mýtická stvoření z antického Řecka. Základní design tohoto výherního automatu zdarma je jasně jedním z nejlepších designů dnešní doby. Nenarazíte zde na žádnou chybu. Grafická stránka, animace a celkový pocit z automatu je jednoduše dokonalý. Samotný průběh hry tohoto bezchybného výherního automatu zdarma je definitivně mnohem jednodušší než u jakékoli jiné podobné hry.

Výherní Automat Ocean´s Call Online Zdarma

 

První cena nabízená tímto automatem je jednou z největších lákadel. Jedná se o částku v hodnotě 2000násobku vaší celkové sázky. Nejvíce si můžete vsadit 10 mincí, takže ve srovnání s touto sázkou jde o opravdovou mega výhru. Tento výherní automat zdarma má 5 válců a 20 výherních linií. Co se týče samotných sázek, tak mají hráči hned několik možností. Nastavit si mohou počet aktivních výherních linií a také hodnotu sázek na linii. Ta se může pohybovat od 0,01 do 10 mincí. Samozřejmě, že zde nechybí ani funkce automatické hry a maximální sázky. V tomto výherním automatu zdarma na vás navíc čekají wild symboly v podobě zákeřných sirén a scatter symboly, které aktivují spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti