Menu

Epic Journey

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Epic Journey

Hrací Automat Epic Journey Online ZdarmaEpic Journey je cestou, kterou byste rozhodně neměli minout. Zvláště pokud jste fanoušky výherních automatů zdarma inspirovaných Čínou. Nejenže vám tento výherní automat přiblíží starodávné čínské památky. Také vám dovolí odejít s pytli plnými peněz. Tento výherní automat zdarma je jedinečným projektem vývojářské společnosti Red Tiger. Tato vývojářská společnost je jednou z vedoucích společností vytvářejících výherní automaty zdarma a konkrétně je známá pro své vysoce kvalitní hry se skvělou grafickou stránkou, realistickými animacemi a jednoduchým ovládáním. Konkrétně tento výherní automat zdarma má pro vás spoustu skrytých zázraků, které můžete objevovat při každém zatočení. Automat je navíc navržen tak, abyste po celou dobu hraní pociťovali vzrušující napětí.

Hrací Automat Epic Journey Online Zdarma

 

Systém odměn je definitivně velkou výhodou a nabízí i úžasné mega jackpoty. Grafická stránka i animace pak dosahují vysoké kvality a navíc jsou skvěle propojeny s čínskou kulturou. Symboly jsou také skvěle zvolené a mezi ty nejdůležitější patří určitě extra dlouhé wild symboly, které dokáží nahradit všechny ostatní hrací symboly. Nabídnou vám výhru v hodnotě až 1000násobku vaší sázky. Mimo klasických symbolů narazíte v tomto výherním automatu zdarma i na extra dlouhé symboly, které vám nabídnou extra vysoké výhry. Epic Journey je výherním automatem s 5 válci a 20 fixními výherními liniemi. Systém sázek je velmi pokročilý a sázky začínají už od 0,2 USD. Nejvíce si můžete vsadit až 500 dolarů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti