Menu

Joker 40

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Joker 40

Joker 40 Automat Online ZdarmaVýherní automat Joker 40 je inspirovaný retro hazardními hrami a nabízí vám výhru jackpotu v hodnotě 2000násobku vaší sázky. Tento automat obsahuje 40 výherních linií, které se nachází napříč 5 válci. Rozptyl výher je nastaven na vysokou úroveň, což znamená, že na výhry budete muset někdy čekat déle, ale o to budou zase vyšší. Při hraní se soustřeďte na symbol žolíka, který je wild symbolem a na bonusové kolo, které obsahuje 30 spinů zdarma.

Joker 40 Automat Online Zdarma

 

Joker 40 je klasickým výherním automatem, ve kterém se objevují hlavně ovocné symboly, šťastné číslo 7 a hvězdy. Automat nicméně neobsahuje žádné 3D prvky ani jiné graficky detailně zpracované funkce.

Abyste v tomto výherním automatu vyhráli, musíte tvořit kombinace minimálně tří stejných symbolů na výherních liniích. Pokud se vám podaří vytvořit výherní kombinaci z pěti symbolů žolíků, tak získáte jackpot. Chcete-li ale dosáhnout na slušné peněžní odměny, tak rozhodně hrajte s opravdovými penězi. Nejnižší vsazenou částkou je 0,50 kreditů na každou výherní linii, což dává celkem 20 kreditů.

Speciální funkce automatu

Symbol žolíka má v tomto výherním automatu také roli wild symbolu. Znamená to, že když se objeví na válcích, tak ho můžete využít k doplnění výherních kombinací nebo nahrazení chybějících symbolů. Wild symbol nicméně nemůže nahradit scatter symbol hvězdy.

Jako bonusovou hru má tento výherní automat pro své hráče připravenu doplňkovou hazardní hru s možností získání výher 50/50. Po každé výhře se tato bonusová hra aktivuje a vyzve hráče, aby si vybrala jednu ze dvou nabízených barev (černou nebo červenou). Vyhrát je možné dvojnásobek nebo nic.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti