Menu

Happy Birds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Happy Birds

Hrací Automat Happy Birds Online ZdarmaHappy Birds je úžasným výherním automatem, který se rozkládá na pěti válcích a třech řádcích. Tito roztomilí a inteligentní ptáčkové vám v tomto výherním automatu zdarma od vývojářské společnosti iSoftbet přinesou spoustu nádherných výher. Celá hra je naplněna pouze těmito ptáčky, kteří čekají jen a jen na vás. Strakatý ptáček vám pomůže vytvořit mnohem více výherních kombinací, protože se jedná o wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusové symboly a symboly kouzelné obruče. Funkce kouzelné obruče se aktivuje při zobrazení dvou obručí na druhém a čtvrtém válci zároveň.

Hrací Automat Happy Birds Online Zdarma

 

Ptáčci pak budou prolétávat těmito obručemi a přinesou vám náhodný počet spinů zdarma. Během spinů zdarma se pestrobarevný ptáček bude na válcích objevovat mnohem častěji a díky tomu budete mít v tomto výherním automatu zdarma k dispozici opravdu hojný počet wild symbolů. Bonusové kolo aktivujete třemi a více bonusovými symboly. Vaším úkolem pak bude sestřelovat balónky. Než ptáčci začnou cvrlikat, musíte si ale nastavit vaše sázky. K dispozici máte rychlé přednastavené sázky, díky kterým si můžete vsadit 1-5 mincí. V pravém dolním rohu můžete nastavit hodnotu vsazených mincí od 0,01 do 0,10. Kliknutím na tlačítko autospin se válce roztočí bez zastavení po předem nastavený počet her.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti