Menu

Happy Birds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Happy Birds

Hrací Automat Happy Birds Online ZdarmaHappy Birds je úžasným výherním automatem, který se rozkládá na pěti válcích a třech řádcích. Tito roztomilí a inteligentní ptáčkové vám v tomto výherním automatu zdarma od vývojářské společnosti iSoftbet přinesou spoustu nádherných výher. Celá hra je naplněna pouze těmito ptáčky, kteří čekají jen a jen na vás. Strakatý ptáček vám pomůže vytvořit mnohem více výherních kombinací, protože se jedná o wild symbol, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusové symboly a symboly kouzelné obruče. Funkce kouzelné obruče se aktivuje při zobrazení dvou obručí na druhém a čtvrtém válci zároveň.

Hrací Automat Happy Birds Online Zdarma

 

Ptáčci pak budou prolétávat těmito obručemi a přinesou vám náhodný počet spinů zdarma. Během spinů zdarma se pestrobarevný ptáček bude na válcích objevovat mnohem častěji a díky tomu budete mít v tomto výherním automatu zdarma k dispozici opravdu hojný počet wild symbolů. Bonusové kolo aktivujete třemi a více bonusovými symboly. Vaším úkolem pak bude sestřelovat balónky. Než ptáčci začnou cvrlikat, musíte si ale nastavit vaše sázky. K dispozici máte rychlé přednastavené sázky, díky kterým si můžete vsadit 1-5 mincí. V pravém dolním rohu můžete nastavit hodnotu vsazených mincí od 0,01 do 0,10. Kliknutím na tlačítko autospin se válce roztočí bez zastavení po předem nastavený počet her.

No comments

Napsat komentář