Menu

3 Kingdoms Battle of Red Cliffs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

3 Kingdoms Battle of Red Cliffs

Výherní Automat 3 Kingdoms Battle of Red Cliffs Online ZdarmaVýherní automat 3 Kingdom Battle je hrou, která po vás bude vyžadovat, abyste byli připraveni na bitvu tří království vedoucí k ukončení dynastie Han ve starověké Číně. Tento fantastický nový video automat se rozkládá na hracím poli o velikosti 3×5 s 25 výherními liniemi. Generálové Sun Quan, Liu Bei a Cao Cao na válce tohoto výherního automatu přivedou celé své armády. Tyto symboly se při tom mohou zobrazovat jako stacked symboly. Když se vám podaří porazit všechny tři armády, získáte plusové body a budete mít šanci vyhrát i jackpot. Nadchne vás také možnost zahrát si spiny zdarma, ve kterých se všichni generálové změní na wild symboly.

Výherní Automat 3 Kingdoms Battle of Red Cliffs Online Zdarma

 

Za poslední dobu se na trhu s výherními automaty objevilo více automatů s asijským tématem, ale žádný se nevyrovná tomuto. Tento výherní automat je barevný a má skvělý soundtrack doplňující animované pozadí válců. Užít si můžete nejen bitvu, ale také skvělé bonusové funkce, jako jsou spiny zdarma, wild symboly a progresivní jackpot, které vám přinesou opravdové bohatství.

Symboly

Wild symbol v podobě vlajky je symbolem, který může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolů. Bitva o červené útesy vám přinese spiny zdarma. Když na válcích zobrazíte tři různé scatter symboly na prvním, třetím a pátém válci, tak aktivujete spiny zdarma. Můžete vybrat možnost Vanity, která obsahuje 20 spinů zdarma, možnost Intrigue obsahuje 10 spinů zdarma nebo možnost All Out War, který obsahuje 5 spinů zdarma. Každá z těchto možností obsahuje navíc speciální funkci, které spiny zdarma doplňují.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti