Menu

Octoberfest Booming

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Octoberfest Booming

Octoberfest Booming Automat Online ZdarmaSpousta hráčů považuje tento výherní automat zdarma jako ten nejlepší automat sezóny. 5 válců s 20 výherními liniemi tohoto video automatu nabízí hráčům skvěle strávený čas se spoustou šancí na získání opravdu vysokých peněžních částek. Hodnota sázek začíná na 0,02 mincí a nejvíce si můžete vsadit 100 mincí na jedno zatočení. Tento výherní automat zdarma obsahuje klasické funkce automatické a turbo hry, z čehož mohou hráči skvěle těžit. Oktoberfest je v podstatě výherním automatem s malým rozptylem výher a je velmi těžké odhadnout vaše šance na získání nějakých podstatných výher. Vypadá to, že je naprosto normální vyhrát více nižších částek a poté zvednou sázky. Tou nejvyšší výhrou je 500x hodnota vaší sázky, což je závratná částka, která dokáže přitáhnout spoustu hráčů toužících po vysokých výhrách. A můžeme jen dodat, že téměř žádný hráč neodejde od hraní tohoto automatu zklamaný. Pokud navíc na jeho straně stojí alespoň trocha štěstí, tak může odejít s opravdu vysokou výhrou.

Octoberfest Booming Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Octoberfest plynule přenáší energii a vibrace kolem tohoto bavorského festivalu na hráče, kteří tak mohou získat pravděpodobně ty nejlepší herní zážitky v historii. Tento nápad je opravdu jedinečný a grafická stránka se zvukovým doprovodem jeho originalitu jen podtrhují. Veškeré symboly jsou velmi atraktivní a wild symboly s ostatními speciálními funkcemi dělají celou hru ještě zajímavější, ale pro některé i velmi matoucí.

Ve hře jsou celkem 4 wild symboly: běžný wild symbol, pivní wild symbol a dva bannery zobrazující Mařenku a Jeníčka. Právě oni jsou protagonisti celého automatu. Tento výherní automat zdarma vám zajistí, že vaše vysoké sázky vám budou navráceny opravdu ve velkém. Srdcová speciální funkce obsahuje hned několik spinů zdarma s pohyblivým wild symbolem, zatímco párty spiny a preclíková párty jsou dvě náhodné funkce tohoto automatu. Po tom všem, co jsme popsali, je naprosto jasné, že se jedná o jeden z těch nejlepších výherních automatů sezóny, který by neměli minout zvláště hráči hledající spoustu zábavy a vysoké výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti