Menu

Thai Paradise

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Thai Paradise

Automat Thai Paradise Online ZdarmaVýherní automat Thai Paradise si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech. K dispozici budete mít 5 válců a 15 výherních linií. Tento výherní automat se vyznačuje ne příliš častými výhrami, které ale rozhodně stojí za to. Nejvyšší výhrou je 5000x hodnota vaší sázky na výherní linii. K těm nejvyšším výhrám vám pomohou i některé bonusové funkce.

Automat Thai Paradise Online Zdarma

 

Thajsko je známou destinací, kterou by chtěla navštívit spousta lidí. Můžete zde narazit na spoustu náboženských monumentů, jako jsou například buddhistické chrámy, které vám přiblíží historii této země. Thajsko je ale také známé pro svoji přírodní krásu a rušný noční život.

Tento výherní automat je zasazen na pobřeží této země, které je nádherné a kouzelné. Estetická stránka hry vám velmi povedeně přiblíží celé kulturní dědictví této asijské oblasti. Mezi jednotlivými symboly narazíte na symboly hracích karet od 10 až po eso, které perfektně odpovídají thajské kaligrafii. Světle a tmavě zelené tóny pozadí automatu ve vás navíc vyvolají pocit, jako byste se opravdu nacházeli někde v tropické oblasti. Vznešenost nakonec automatu přinesou symboly královského paláce a nádherné dámy.

Funkce automatu

Počet aktivních výherních linií v tomto automatu můžete upravit podle vlastních preferencí. Minimálně lze aktivovat jednu výherní linii a maximálně je možné hrát s 15 výherními liniemi. Hodnota vašich sázek se může pohybovat od 1 do 10 mincí na každou výherní linii. Celkové sázky tohoto automatu při aktivaci všech výherních linií mohou být od 15 do 150 mincí.

Při hraní budete moci narazit na některé speciální symboly, jako jsou například scatter symboly nebo záhadné scatter symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti