Menu

Marilyns Diamonds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Marilyns Diamonds

Výherní Automat Marilyns Diamonds Online ZdarmaPokud hledáte klasický herní zážitek, pak musíte vyzkoušet tento výherní automat. V tomto snu o diamantech Marylin Monroe tato nádherná a půvabná žena pro hráče ožije v obklopení některých drahých kamenů, které se k ní jednoduše hodí. Na válcích tohoto výherního automatu zdarma Marylin určitě několikrát zahlédnete a to tento automat na Quasar Gaming opravdu oživuje. Triky potřebné k jeho ovládání jsou velmi jednoduché a brzy ho budete ovládat jako profesionálové. Před začátkem hry ale nejdříve nastavte vaše sázky pomocí tlačítek + a -. Tlačítko more info zase skrývá všechny informace o symbolech a jejich výplatách.

Výherní Automat Marilyns Diamonds Online Zdarma

Hra se odehrává na běžných pěti válcích a hráčům nedává žádnou možnost na nastavení počtu výherních linií. Jedná se totiž o jeden z výherních automatů bez výherních linií. Znamená to, že výherní kombinace tvoří jakékoli tři stejné symboly nacházející se kdekoli na sousedních válcích.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti