Menu

Pick the Pig

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pick the Pig

Výherní Automat Pick the Pig Online ZdarmaVýherní automat Pick the Pig je velmi rozmanitý a spojuje v sobě klasický ovocný automat s kreslenými prasátky.

Výherní Automat Pick the Pig Online Zdarma

 

Tento výherní automat vytvořila společnost Casino Technology a vložila do něj velmi realisticky vypadající pestrobarevné symboly. Pozadí tohoto automatu představuje zelenou plochu, na které se kontrastně skvěle vyjímají zlaté ornamenty. Hlavní kombinace barev na samotných válcích je červená a zlatá. Počet výherních linií, které budete mít v tomto výherním automatu k dispozici, je 5 a právě na nich musíte tvořit své výherní kombinace. Ve hře se nachází i pár speciálních symbolů, mezi něž patří například scatter symboly v podobě spořícího prasátka a speciální wild symbol. Tento výherní automat si může zahrát naprosto kdokoli, protože je velmi jednoduchý na ovládání a neobsahuje ani žádná komplikovaná pravidla. Kdybyste si automat chtěli nejdříve pouze vyzkoušet, tak je zde jeho verze zdarma.

Herní symboly

Ve všech ostatních ovocných výherních automatech je ovocným symbolům přiřazena nižší hodnota výplat a toho se drží i tento výherní automat. Za výherní kombinace tvořené ze švestek nebo třešní si tak přijdete na jeden násobek vaší sázky. Ani za citróny a pomeranče nezískáte o mnoho více a za jablka a broskve pak dostanete dvojnásobek vaší sázky. Hodnotnější ovocný symbol je snad jen meloun, který vám vyplatí 4x hodnotu vaší sázky. Meloun pak následuje čtyřlístek s výplatou pětinásobku vaší sázky. Scatter symbolem je prasátko, které vám nevyplatí výhru, ale aktivuje bonusovou funkci. Kliknutím na jedno z nabízených prasátek pak můžete vyhrát až 200x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti