Menu

Fire Vs Ice

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fire Vs Ice

Fire Vs Ice Automat Online ZdarmaAutomat Fire vs Ice je pětiválcový výherní automat s 25 výherními liniemi. Jeho maximální jackpot dosahuje výše 5000 mincí a hra je celkově kombinací ledu a ohně, takže zažijete horko i mrazení najednou. Design automatu je klasickým retro designem s bonusovou hrou a spiny zdarma, které jsou ale určeny pouze hráčům s ledově klidnými nervy.

Fire Vs Ice Automat Online Zdarma

Válce tohoto tematického automatu jsou buď příliš horké, nebo naopak úplně mrazivé. Hráči si tak v tomto online automatu mohou i přes poněkud retro téma užít moderní vizuální efekty. K dispozici je 3D grafika s animacemi, které hráče udrží v pořádném napětí. Sázky se zde mohou pohybovat od 0,25 kreditů a nejvíce je možné vsadit si až 25 dolarů. Automat je tak vhodný pro pravidelné hráče, ale i pro naprosté začátečníky.

Hráč, kterému se podaří na válcích zobrazit 5 sedmiček nebo ledových symbolů, získá výhru v hodnotě 5000násobku své sázky. Tyto dva symboly jsou zároveň wild symboly, což znamená, že mohou nahrazovat všechny ostatní herní symboly a doplňovat tak výherní kombinace. Ohnivý wild symbol může navíc expandovat a rozprostřít se i na ostatní pozice, zatímco ledový wild symbol se může rozšířit pouze na jedno další pole, ale na hrací ploše zůstane i po další kolo.

Mimo wild symbolů obsahuje tento výherní automat i bonusové funkce, které se také vztahují k ledu a k ohni. Automat má dva kanóny, které neustále srší ohnivé plameny. Jsou k dispozici navíc i další prvky, které výhry z ledu a ohně ještě vylepšují.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti