Menu

Hells Sevens

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hells Sevens

Hells Sevens Automat Online ZdarmaVýherní automat Hell’s Seven patří mezi ty nejnovější výherní automaty vydané společností Casino Technology. Tento výherní automat je určen speciálně pro hráče, kteří si chtějí zkrátit svoji dlouhou chvíli. Automat je při tom atraktivní pro novou generaci hráčů, i když připomíná automaty, na kterých mohli hrát naši prarodiče.

Hells Sevens Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 3 válcích se 3 řádky, ale nečekejte žádný starý a nudný automat. Výherní automat Hell’s Seven je moderní a inspirativní. Zkušení hráči nebo veteráni si tento výherní automat jistě rádi vyzkouší hlavně díky jeho 3D grafické stránce a vysokým odměnám, na které dosáhnete při tvorbě té správné výherní kombinace.

Pozadí tohoto výherního automatu bylo inspirováno starodávným dekorativním stylem, který vám bude připomínat gotický stavební sloh. Převažující barvou tohoto automatu je červená. Když se nad stylem automatu trošku zamyslíte, budete si připadat jako v době královny Viktorie. Válce tohoto automatu byly zasazeny do rámečku vytesaného z prastarého tmavého dubu. Na spodní straně herní obrazovky se nachází hlavní ovládací prvky. Po stranách válců je pak červený sloupec označující 5 výherních linií

Herní symboly

Jelikož se jedná o tradiční ovocný výherní automat, odpovídají tomu i jednotlivé herní symboly. Mimo čertovského trojzubce, zlatého zvonu, čertovského ocasu a čísla 7 tak narazíte na ovocné symboly. Hlavní postavou, která vás bude provázet celou hrou, je čertice, která je velmi svůdná. Samozřejmě je oblečena do červeného oblečku a hráče bude strašit vypouštěním ohnivých plamenů. Než se pustíte do roztáčení válců, tak si nastavte vaše sázky v hodnotě od 5 do 50 mincí. Tato hodnota je platná pro každou vaší aktivovanou výherní linii.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti