Menu

Devils Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Devils Fruits

Automat Devils Fruits Online ZdarmaVýherní automat Devil’s Fruits vám znovu převypráví příběh o Adamovi a Evě a o tom, jak ochutnali zakázané jablko z rajské zahrady. Tento výherní automat vytvořila společnost Casino Technology a bude na vás působit poněkud retro. Při hraní automatu ale také pocítíte postupně rostoucí horko, které oznamuje příchod ďáblice hledající své lidské oběti. Ďáblice bude ale v tomto výherním automatu velmi užitečná i pro vás, protože má funkci wild symbolu, nahrazuje všechny ostatní herní symboly a vaše výhry vynásobí.

Automat Devils Fruits Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 3 válce a 5 fixních výherních linií. Hráči mohou nastavit své sázky v ovládacím panelu. Nastavit je možné hodnotu sázky od 25 do 250 kreditů.

Herní symboly

Tento výherní automat byl vytvořen pomocí 3D grafické stránky a přitáhne tak zvláště hráče, kteří upřednostňují velmi kvalitní automatové hry. Válce jsou naplněny symboly šťavnatého ovoce, které poslouží ďáblům jako návnada. Mezi jednotlivé symboly tak patří třešně, švestky, a pomeranče. Neovocnými symboly pak jsou jednoduché, dvojité a trojité symboly BAR. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol sedmičky, ale těmi nejčastějšími symboly jsou právě symboly BAR. Při hraní je možné nastavit automatickou hru s 5 až 1000 spinů. Po každé výhře budou mít hráči možnost vynásobit své výhry pomocí hazardní hry, ve které stačí pouze uhodnout správnou barvu (červená, černá) nebo karetní barvu (piky, kříže, srdce, káry). Tím vaše výhry zdvojnásobíte nebo zčtyřnásobíte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti