Menu

Bulls Eye

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bulls Eye

Hrací Automat Bulls Eye Zdarma OnlineVelkého býka nelze porazit! To byl slavný výrok Jima Bowena pronesený ve stejnojmenné televizní hře z osmdesátých let a společnost Microgaming naťukli toto téma se svojí vlastní hrou v šipky.

Hrací Automat Bulls Eye Zdarma Online

 

Vývojáři zde dokázali zapracovat stejný smysl pro humor a zábavu, který byl vždy prezentován v této televizní show. Uslyšíte vtipkování od uvaděče tohoto programu Jima, komentátora a nadšence pro šipky Alana Greena a hlavní postavy celé show, býka. Tato show dokonce obsahuje i ty stejné příšerné ceny. Alespoň tak připadají dnes nám, protože ve své době šlo o opravdu skvělé výhry. Zobrazují se zde jako symboly, takže výsledkem je, že když zatočíte válci, objeví se karavan, staromódní auta (které byly v osmdesátých letech považovány za pokrok tehdejšího motorového průmyslu) a samozřejmě i slavný motorový člun. Také si budete moci vytočit jiné symboly, které jsou s tímto programem neodmyslitelně spojeny, jako půllitr, šipky a plyšová hračka v podobě býka. Všechny tyto symboly mají své vlastní výplaty za spojení vždy tří, čtyř či pěti stejného druhu na jakékoli aktivní výherní linii. Přesné hodnoty se dozvíte v tabulce výplat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti