Menu

Big Break

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Big Break

Hrací Automat Big Break Online ZdarmaTěšte se na velké vlny, surfy, ovoce a … opice. Ano, tak je to správně, těšte se na surfující opice. Není nám příliš jasné, na co tvůrci společnosti Microgaming při vytváření této hry mysleli, ale jedno je jasné. Hraní této hry je skvělou zábavou a pyšní se tolika cenami a výplatami, než si umíte představit.

Jedná se o pětiválcový výherní automat s 15 výherními liniemi, který nabízí pestrobarevnou a pulzující grafickou stránku a opravdu jednoduchý a přímý průběh hry. A co víc? Jestli vám to prvně ušlo, tak zde uvidíte surfující opice. Tento výherní automat je navíc dostupný zdarma.

Hrací Automat Big Break Online Zdarma

 

Ve výherním automatu Big Break je ale mnohem více, než jen vysoké výhry z hlavní hry. Tak zaprvé je tu úžasná bonusová volná hry, kterou můžete spustit, když se vám na válcích zobrazí tři a více scatter symboly s nápisem Monkey Wax. Získáte tak štědrých 15 volných zatočení s možností jejich opětovného spuštění. Možnosti jsou zde téměř nekonečné.

A pokud je vám to pro jednu hru stále málo, tak vám Big Break nabízí ne jeden, ale hned dva wild symboly. Prvním z nich je symbol Lucky Break, který skrývá násobitele dvěma při vytvoření jakékoli výherní kombinace. Druhým z nich je symbol Big Break, který nahrazuje všechny symboly opic a nabízí vám tak speciální šílené výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti