Menu

Phantom Cash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Phantom Cash

Výherní Automat Phantom Cash Zdarma OnlineZhasněte světla a vyzbrojte se polštářem, za který se budete moci schovat. Tento výherní automat vás totiž k smrti vyděsí. Výherní automat Phantom Cash je naplněn hororovými postavami a několika strašidelnými speciálními funkcemi, takže očividně není pro bojácné hráče. Ty hráče, kteří však seberou na hraní dostatek odvahy, určitě odmění.

Výherní Automat Phantom Cash Zdarma Online

 

Tento pětiválec s 25 výherními liniemi od společnosti Microgaming vás vezme na dobrodružnou prohlídku strašidelného domu za Viktoriánské éry. Vašimi průvodci budou vážení lovci duchů, pánové Thurmingham a Carstairs. Tito dva dávní krotitelé duchů zároveň představují wild symboly, takže mějte oči na stopkách, abyste je během hry objevili. Tato hra obsahuje bonusovou funkci chytání duchů, která dává hráčům šanci vyhrát velké částky, zatímco pošlou některé z těchto strašlivých stvoření na věčný odpočinek.

Tou nejlepší věcí tohoto video automatu a mnoha dalších moderních titulů od společnosti Microgaming je, že si můžete zobrazit, kolik přesně vyhrajete za každou kombinaci symbolů. Nemusíte tak nic složitě počítat v hlavě. Jednoduše klikněte na tlačítko View Pays, nastavte si hodnotu sázky a výhry se vám podle toho sami upraví.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti