Menu

Joker 8000

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Joker 8000

joker 8000 online zdarma automatVždycky jste toužili vyzkoušet některý z klasických výherních automatů, které jsou tak populární například i ve slavném Las Vegas? Online hrací automat Joker 8000 vám tuto možnost dává pěkně z tepla vašeho domova a samozřejmě zdarma. Vzhled tohoto online automatu vás hned přesvědčí, že je opravdovou napodobeninou blikajících lákadel v kasinech i hospodách. Na pokročilé plánování vašich sázek však můžete zapomenout.

Joker 8000 Automat Zdarma online

 

Joker 8000 totiž nabízí pouhé tři válce a pět výherních linií. Grafika i zvuky jsou také ve znamení jednoduchosti a věrně kopírují svou předlohu. Tento automat online zdarma tedy neexceluje ve svém zpracování a originalitou, ale je příjemným zpestřením. Kdo si chce užít čistý požitek ze hry nekomplikovaný příliš mnoha možnostmi, určitě si Joker 8000 oblíbí.

Tento skvělý výherní automat zdarma má předlohu ve fyzickém automatu s názvem Joker 6000. Online verze tohoto automatu je ve srovnání se svým offline dvojčetem mnohem zábavnější a mnohem štědřejší. Jedinečnou funkcí této hry je funkce super hry. V jejím rámci sbíráte kredity pro následnou hru pomocí super metru. Tento výherní automat zdarma má 3 válce a 5 výherních linií. To ale vůbec nebrání tomu, aby vám nabídl nejvyšší jackpot v hodnotě úžasných 80 000 mincí. Samozřejmě na vás čekají i další skvělé výplaty. Nejnižší možná sázka činí 0,10 mincí, ale abyste vyhráli vyšší částky, vřele doporučuji hrát s vyššími sázkami, pokud samozřejmě nejste nováčkem. Výhry získáte za naprosto všechny symboly a výši jednotlivých výher se dozvíte z tabulky výplat. Tento výherní automat zdarma pro vás nicméně nemá žádnou bonusovou funkci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti