Menu

Throne Of Egypt

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Throne Of Egypt

Hrací Automat Throne Of Egypt Online ZdarmaVstupte do faraonovy hrobky a posaďte se na trůn Egypta. Objevte záhadné poklady, které odpočívají v tomto výherním automatu s tématem Starověkého Egypta od Microgaming. Výherní automat Throne of Egypt má 5 válců pokrytých 25 výherními liniemi a kouzelnými postavami ze starověké egyptské historie a mytologie.

Hrací Automat Throne Of Egypt Online Zdarma

 

Thrones of Egypt má také bohatou nabídku bonusových funkcí. Naleznete zde stacked wild symboly, scatter symboly a mnoho volných zatočení, která zvýší váš herní rozpočet, jak jen to bude možné. Pravdou je, že hráči v průběhu volných kol mohou vyhrát 500 000 mincí, takže váš rozpočet může bleskově vyrůst až ke stropu nějaké pyramidy.

Musíme ale uznat, že tento výherní automat zdarma nenabízí ve světě online sázení nic nového. Zřejmě je to z toho důvodu, že zpracovává téma, které je tak staré jako samotné pyramidy (nebo alespoň stejně staré jako samotná historie výherních automatů). Nicméně se jedná o téma, které vždy jistě přitáhne hráče svou záhadností a výrazným zaměřením na bohatství a okázalost.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti