Menu

Dogfather

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dogfather

Hrací Automat Dogfather Zdarma OnlinePrávě jste se setkali s trošku pokrouceným příběhem o mafiánských kmotrech. Tento výherní automat zdarma má naprosto všechno, co se s mafiánskými kmotry pojí, až na to, že zde se nejedná o lidi, ale o psy. Proto také název automatu Dogfather (Dog – pes, Godfather – Kmotr). Celkově je tento výherní automat zdarma plný vzrušení a napětí a díky symbolům mafiánských bouchačů, mafiánských manželek a nelítostných psích mafiánů se není čemu divit.

Hrací Automat Dogfather Zdarma Online

 

Tento výherní automat zdarma vypráví o jedné kriminálnické psí rodince, která velí celému podsvětí. Jak tomu bývá, tak i tito mafiáni dokážou nabídnout úžasné odměny každému, kdo se postaví na jejich stranu. Abyste mohli tuto rodinku podpořit, nemusíte však vůbec nasazovat váš život. Maximální zisk z tohoto výherního automatu je 39 000 mincí. Abyste na tuto sumu snadněji dosáhli, jsou pro vás v tomto automatu připraveny bonusové funkce jako wild symboly, scatter symboly a skryté bonusové hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti