Menu

Roller Derby

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Roller Derby

Výherní Automat Roller Derby Online ZdarmaRoller Derby je akční sport s notnou dávkou násilí. Tento úžasný výherní automat zdarma od společnosti Microgaming má opravdu vysokou kvalitu, a navíc vám přináší příležitost vyhrát skvělé ceny. V tomto výherním automatu hrají dva ženské týmy, neznamená to ale, že tento automat není vhodný pro muže. Pokud jste fanoušky akčních her s určitou dávkou násilí, je tento automat určený právě pro vás, nehledě na vaše pohlaví.

Výherní Automat Roller Derby Online Zdarma

 

Na pozadí automatu zahlédnete betonové hřiště, které je podobné hřištím používaným při opravdovém derby. V podstatě se jedná o pětiválcový automat s 25 výherními liniemi. Hráči mohou vsadit už 0,01 mince a nejvyšší sázka na jedno zatočení činí 250 mincí. Je nicméně rozhodně chytřejší začít hrát s nižšími sázkami, než se se hrou pořádně seznámíte. Navíc je to skvělá forma, jak získat nějaké drobné dříve, než se pustíte do honby za velkými výhrami. Pro hráče, kteří chtějí ušetřit trošku času, je tu i režim automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti