Menu

Crazy 80s

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Crazy 80s

Hrací Automat Crazy 80s Online ZdarmaNěkteří z nás si pamatují sladká osmdesátá léta s celou řadou šílených stylů. Nenechte tyto vzpomínky zapadnout a pouze s několika málo kliky zažijte znovu tuto klasickou éru díky tomuto skvělému výherními automatu zdarma. Tento úžasný výherní automat zdarma má skvěle navržených 5 válců s 9 vzrušujícími výherními liniemi. Maximální jackpot, který tento automat nabízí, má hodnotu 5000 mincí.

Hrací Automat Crazy 80s Online Zdarma

 

Získat tento masivní jackpot se spoustou jiných nádherných cen není vůbec složité, v tomto super výherním automatu zdarma máte totiž na pomoc množství bonusových funkcí. Například to jsou wild symboly, scatter symboly a spiny zdarma. Abyste mohli začít hrát, musíte si nejdříve zvolit počet vsazených mincí a jejich hodnotu. Hodnota mincí se pohybuje od 25 centů po 5 dolarů na jedno zatočení. Wild symbolem je symbol kazeťáku, který může nahrazovat všechny ostatní symboly až na scatter. Naleznete ho pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti