Menu

Magicious

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magicious

Automat Magicious Online ZdarmaVýherní automat Magicious je kouzelnou automatovou hrou, kterou vás provedou opravdoví kouzelníci. Tento výherní automat vám nabídne 5 válců s 10 výherními liniemi a spoustou animovaných funkcí. Něčím novým jsou ale wild symboly, které dokážou aktivovat spoustu spinů zdarma.

Automat Magicious Online Zdarma

 

Výherní automat Magicious zve všechny hráče, aby se pohodlně usadili a užili si jejich kouzelnickou show. Touto show vás budou provázet dva skvělí kouzelníci, nebo spíš jedna kouzelnice a jeden iluzionista. Jejich show sice vypadá velmi prostě, ale nespočet kouzelnických prvků vám prokáže, že se jedná o opravdové profesionály. V celé hře budete mít k dispozici celkem 15 herních symbolů, které se budou nacházet na válcích umístěných přímo na pódiu. Jednotlivé symboly mají různé barvy a většinou se jedná o krabice nebo o hvězdy. Jednotlivé válce se v tomto automatu netočí, jak to bývá zvykem, ale symboly pouze padají na svoje místo směrem svrchu.

Funkce automatu

Kouzelnických prvků je ale v tomto automatu mnohem více. Například kouzelný paprsek, který vychází z hůlky kouzelníků vždy po zobrazení výherní kombinace. Vůbec žádná výherní kombinace vám tak neunikne. Kouzelné paprsky proběhnout přesně po výherních liniích, na kterých se výherní kombinace nachází. Celý tento výherní automat je atraktivní jak po vzhledové stránce, tak i díky nabízeným výhrám. Výhry jsou navíc vypláceny z obou stran a jsou velmi časté. Celkově tedy jde o jednoduchou, osvěžující a čistě provedenou automatovou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti