Menu

Santas Wild Ride

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Santas Wild Ride

Automat Santas Wild Ride Zdarma OnlineŽe si neumíte představit Santu Clause jedoucího na motorce a popíjejícího pivo? Tak to byste si měli zahrát online automat zdarma Santa‘s Wild Ride, který vám představí tohoto vousatého garanta Vánoc ve zcela nečekané roli, která zdaleka neodpovídá představám z vánočních pohádek. Na divokou jízdu se vydáte prostřednictvím pěti válců a až 243 výherních kombinací.

Automat Santas Wild Ride Zdarma Online

 

Nudit se rozhodně nebudete, protože na vás čekají zajímavá zpestření, jako jsou třeba tři druhy wild symbolů nebo bonusová protočení. Grafika je moderní a správně ztřeštěná. Obohacená je navíc o řadu povedených animací. Nezaostává ani hudební zpracování, ve kterém poznáte klasickou vánoční melodii oblečenou do trochu modernějšího provedení. Výherní automat zdarma Santa‘s Wild Ride vsází na originální tématiku a osloví tak především ty, kteří mají rádi trochu toho uvolněného humoru.

Připojte se k Santovi, při jeho roznášce dárků na Štědrý večer a pomozte mu roznést dárky po celém světě. A kdo ví, pokud budete mít štěstí, možná nějaký malý dárek zbyde i na vás. V tomto pětiválcovém vánočně laděném výherním automatu od společnosti Microgaming máte hned 243 šancí na výhru. Znamená to, že zatočení válců bez získání žádné výhry je opravdu ojedinělé. Ne všechny výhry jsou zde však vysoké, hlavně pokud uvážíte, že nejvyšší sázky jsou limitovány na pouhých 7,50.

Na druhou stranu je ale ve hře lákavý jackpot ve výši 1 900 000 mincí, který lze získat během bonusové volné hry. Za tento jackpot vděčíme speciální funkci, která obsahuje tři speciální prvky. Jsou jimi stacked wild symboly, expanding wild symboly a trailing wild symboly. Takže nakonec se vám možná i roztočení výherního automatu Santa’s Wild Ride může vyplatit.

Pomozte Santovi najít jeho klíče a získejte volná zatočení. Pokud Santovi pomůžete klíče najít, dá vám volná zatočení. Kdykoli si hráč vytočí na válcích tři a více scatter symbolů klíče, spustí tím bonusovou volnou hru s 25 volnými koly. A to ještě není vše. Hráč dostane šanci vybrat si jednu ze tří bonusových funkcí: stacked wild, expanding wild nebo trailing wild funkci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti