Menu

Dragon Drop

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragon Drop

Hrací Automat Dragon Drop Online Zdarma

Jste připraveni na zábavné a potrhlé postavičky padající z oblohy a udělující náhodné wild symboly? Nám to také připadá jako opravdová zábava, takže se nebudeme divit, pokud se vám hrací automat online zdarma Dragon Drop od NextGen týmu zdá lákavý. Mimo náhodné wild symboly si můžete užít i skvělou prezentaci a stejně tak i další suprové funkce, jako hazardní hru a volná zatočení.

Hrací Automat Dragon Drop Online Zdarma

 

První věcí, která zajisté upoutá vaši pozornost, je vzhled automatu. Grafika, efekty a hudba jsou v tomto hracím automatu opravdu vynikající.
Dragon Drop nabízí skvělou trojici funkcí. První je funkce padajícího draka, která je vlastně funkcí náhodných wild symbolů. Po každém zatočení spadnou z oblohy draci a náhodně změní některé symboly na wild symboly. Hra obsahuje také bonusovou hru plnou volných zatočení. Za tři scatter symboly získáte 8 volných kol s ještě větším množstvím padajících draků. A v neposlední řadě je zde i populární bonusová hazardní hra.

Jste připraveni na vaši cestu skrze z nebe padající draky? Pokud tomu tak je, naučte se následující pokyny a vydejte se na cestu.
Info – Stále chcete o Dragon Drop vědět víc? Jednoduše klikněte sem a navigujte po zobrazených stránkách s informacemi.
Lines +/- – Dragon Drop vám umožňuje hrát až na 25 hracích linií. Pomocí těchto tlačítek zvolte počet hracích linií, se kterými chcete hrát.
Bet Level +/- – První věcí, kterou bystě měli nastavit, je výše vašich sázek. Přesně to se vám podaří s těmito dvěma tlačítky.
Gamble – Chcete po vaší výhře ještě zariskovat? Tak klikněte sem a spusťte tuto oblíbenou funkci.
Rotující šipky – Toto tlačítko spustí automatickou hru.
Play – Toto velké, knoflíku podobné tlačítko je ve skutečnosti tlačítkem pro spuštění hry. Stlačte ho a dejte věci do pohybu!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti