Menu

Monsterinos

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Monsterinos

Automat Monsterinos Online ZdarmaVýherní automat Monsterinos je hrou plnou příšer. Pokud máte příšery rádi, pak si v tomto výherním automatu jistě najdete svoji oblíbenou příšerku. Jedná se o neuvěřitelně zábavný herní automat s 5 válci, 3 řádky a 25 výherními liniemi. Je na čase setkat se se zdejšími příšerami a vydělat si dostatek peněžních prostředků.

Automat Monsterinos Online Zdarma

 

Tento výherní automat je založen na podivném tématu, které vás rozesměje nebo zastraší. Záleží pouze na vaší osobnosti. Pokud chcete vyhrát, tak musíte na aktivních výherních liniích spojit tři a více stejných herních symbolů. K dispozici máte i pár speciálních symbolů příšer, které tuto hru změní ve fascinující zážitek.

Zlatá příšera je symbolem, který netvoří výherní kombinace, ale přinese vám možnost zahrát si spiny zdarma. Za 3, 4 nebo 5 těchto symbolů získáte 1, 3 nebo 10 spinů zdarma. Příšera BDSM je šílené stvoření, která vám dá pomocnou ruku. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací.

Fabrika plná příšer

Tento výherní automat vám přináší jedinečnou příležitost navštívit fabriku, ve které příšery mohou vyrábět další příšery. Čekejte nádherný a zábavný design automatu, který si jednoduše zamilujete. Pro hraní tohoto výherního automatu se nemusíte nikde registrovat. Zahrát si můžete bez registrace a úplně zadarmo.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti