Menu

Lucky and Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky and Wild

Automat Lucky and Wild Online ZdarmaLucky and Wild je výherní automat od společnosti EGT. Tento výherní automat je založen na ovoci, na které se vám při hraní tohoto výherního automatu budou dělat chutě. Symboly této automatové hry je totiž samotné šťavnaté ovoce. Hra je velmi zajímavá a zábavná. A pohled na toto šťavnaté a zralé ovoce, kterého je plná herní obrazovka, vám vždy přinese dobrou náladu. Tento výherní automat zdarma má jednoduchá pravidla a ještě jednodušší ovládání, které je srozumitelné naprosto pro všechny hráče.

Automat Lucky and Wild Online Zdarma

 

Lucky and Wild má mimo jedinečného tématu i velmi vzrušující speciální funkce. Narazit můžete hned na několik symbolů, jejichž výplaty vás zvednou ze židle. 1000 mincí můžete například získat naprosto jednoduše jen za spojení 5 symbolů koňských podkov. Narazit můžete také na zlatou hvězdu, a když jich spojíte dohromady více, také vás čekají vysoké odměny. Poté tu jsou také spiny zdarma, ale tou nejvíce vzrušující částí je hazardní hra, kde můžete velmi jednoduše vsadit vaše výhry a vyhrát mnohem, ale mnohem více.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti