Menu

Lion the Lord

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lion the Lord

Výherní Automat Lion the Lord Online ZdarmaVýherní automat Lion The Lord je hrou, ve které můžete navštívit nádhernou africkou divočinu plnou tamní zvěře, kde je králem samotný lev. Tento automat pro vás má připravených mnoho cen a objevů. Automat se podobá africké džungli a rozkládá se na 5 válcích se 3 řádky a 25 výherními liniemi. Je na čase účastnit se této nádherné expedice a vydat se do africké džungle na hledání tamních pokladů.

Výherní Automat Lion the Lord Online Zdarma

Spojovat musíte tři a více stejných symbolů na aktivních výherních liniích. Vaše výherní kombinace by se měly nacházet na sousedních válcích počínaje válci nejvíce vlevo. Tvůrci tohoto automatu online do něj vložili celou řadu velmi štědrých symbolů, takže se máte opravdu na co těšit.

Baobab vám zde pomůže doplňovat výherní kombinace. Tento symbol totiž dokáže nahradit všechny ostatní symboly mimo symbolu diamantu. Diamant je dalším velmi důležitým symbolem tohoto afrického království. Za několik symbolů diamantů si budete moci zahrát spiny zdarma. Konkrétně za 3, 4 nebo 5 diamantů aktivuje 1, 3 nebo 10 spinů zdarma.

Lví král

Starý zoolog je zde proto, aby vám ukázal, co je v africké džungli ukryto. Narazit můžete hlavně na lvího krále, na jehož počest byl nádherný výherní automat Lion The Lord vytvořen. Na nic tak neváhejte a do objevování této džungle plné přátelských zvířat se klidně dejte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti