Menu

Divine Dreams

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Divine Dreams

Výherní Automat Divine Dreams Online ZdarmaDivine Dreams je inovativní online video automatová hra, která je plná zábavy, napětí a má obrovský potenciál. Připravte se na cestu za dobrodružstvím, na jejímž konci můžete získat až 7200x hodnotu vaší sázky. Vizuálně se díky tomuto hracímu automatu vydáte do vnitra indonéských deštných pralesů a budete hledat bohyni bohatství a blahobytu.

Výherní Automat Divine Dreams Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu je spojeno s živě zeleným pozadím vyobrazujícím noční deštný prales. Grafická stránka automatu je velmi ostrá s plynulými animacemi. Skvěle tak splňuje nároky hráčů, kteří vyhledávají perfektně navržené online hry. Automat Divine Dreams obsahuje 5 válců s 243 výherními liniemi. Takový počet výherních linií vás při hraní nebude nijak omezovat. Automat je ale také vybaven dalšími speciálními funkcemi, včetně bonusových kol. Zde si můžete vybrat mezi re-spiny, násobiteli výher, spiny zdarma nebo extra wild symboly při každém zatočení. Součástí automatu je také automatická funkce, ve které si můžete nastavit 10 až 1000 her.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují 5 méně hodnotných symbolů, které vypadají jako runy se starodávnými rytinami, 5 běžných symbolů, které mají podobu kamenných zvířat (slon, ryba, bobr, želva a opice). Symbol slona je tím nejhodnotnějším symbolem této automatové hry, který vám vyplatí až 15násobek vaší sázky. Wild symbol má podobu lotosového květu, který nahrazuje všechny ostatní symboly.

Uprostřed herní plochy se nachází bonusový válec, který se aktivuje během spinů zdarma i základní hry. Ostatní funkce se mohou objevit právě při aktivaci bonusového válce. Například symbol mega re-spinu, symbol super re-spinu a wild symbol jing jang.

Výherní automat Divine Dreams má zkrátka vše, co si jako hráč online automatových her můžete přát.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti